Doprava a platba

DOPRAVA V ČESKÉ REPUBLICE

Standardní balné je zdarma stejně jako osobní vyzvednutí na našich pobočkách.

Doprava při nákupu nad 3.000Kč včetně je zdarma. Při nákupu do 2.999Kč je doprava zpoplatněna v případě dobírky částkou 150Kč, v případě platby převodem 50Kč a v případě firemním kurýrem 200Kč.

Objednávky expedujeme Českou poštu.

DOBA DODÁNÍ

Zboží zpravidla expedujeme do 3 pracovních dnů od přijetí objednávky (při zaslání zboží na dobírku nebo při osobním odběru), případně od připsání platby na náš účet (při bezhotovostní platbě). 

ZPŮSOBY PLATBY

Svou objednávku můžete uhradit bankovním převodem, na dobírku, hotově nebo on-line platební kartou.

BANKOVNÍM PŘEVODEM 

Fakturu s platebními údaji pro bezhotovostní platbu obdržíte po vytvoření objednávky. Platbu zašlete na účet do 5 dnů od objednání. Jako VS uveďte číslo objednávky.

NA DOBÍRKU

V rámci ČR můžete objednávku zaplatit hotově přímo dopravci (Česká pošta) při převzetí zboží.

KURÝREM TOP JEWELRY

V rámci města Praha lze využít doručení šperku naším firemním kurýrem. 

HOTOVĚ

Hotově můžete zaplatit také při osobním odběru na pobočce Vinohrady, Anglická 529/15 - Praha 2. V případě, že kupující zvolí převzetí zboží osobním odběrem a zaplacení v hotovosti na výdejním místě, zboží je kupujícímu rezervováno po 3 dny, pokud nebude v e-mailové komunikaci domluveno jinak.

Dovolujeme si vás upozornit, že podle zákona č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb jsme povinni vystavit vám účtenku. Zároveň jsme povinni zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.